Yankaart Reklam Ajansı

Çağrı Fence

CSR Holding’in alt kuruluşu olan Çağrı Fence’in web sitesini yenilemekten memnuniyet duyuyoruz. Çağrı Fence’in çit sistemleri sektöründe uluslararası pazarda lider firmalar arasında yer almasını sağlamak amacıyla web sitesini yeniledik. Reklam verenin ürünlerini en kaliteli ve dayanıklı ham maddeler ile ürettiğini, ürünlerin toptan ve perakende olarak Dünya’da 36 ülkeye ve Türkiye’nin her bölgesine sunduğu bilgisini vurgulayarak, potansiyel müşterilere bilgi ve güven veren kullanıcı dostu bir web site tasarımı ortaya çıkardık.

Kullanıcı Dostu Arayüz:
Web site tasarımımızda öncelik olarak Çağrı Fence’in hedef kitle analizini yaptık ve mevcut briefler doğrultusunda basit, anlaşılır ve sade bir arayüz tasarımı ortaya çıkardık. Ayrıca, kullanıcı deneyimini artırmak için interaktif öğeler de ekledik.

Mobil Uyumlu ve Hızlı Tasarım:
Web sitemizde kullanıcılarının site kullanım sürelerini arttırmak için masaüstündeki başarılı tasarım stilimizi mobil arayüzüne de yansıttık. Böylelikle her türlü kullanıcı kitlesi için güzel bir deneyim sunduk. Ek olarak, web site performansını da yüksek verim alınabilecek şekilde planladık ve bu sayede hızlı bir kullanım sağladık.

Marka Misyonunun Siteye Yansıtılması:
Reklam verenin sahip olduğu misyon, işin gerektirdiği etik ilkelere bağlı kalarak ve müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutarak, disiplinli, ciddi ve uzun ömürlü bir yapıyı sürdürmeyi amaçlıyordu. Bizde web site tasarımında bu misyonu net bir şekilde yansıtarak, hedef kitleye şirketin değerlerini ve iş yapma prensiplerini web sitesine dört farklı dil seçeneği üzerinden aktardık.

Çağrı Fence’in yenilenen web sitesini ziyaret edin ve kullanıcılarına özel olarak hazırladığımız deneyimi keşfedin!

Çalışma İstatiklerimiz

6 Kişilik
Ekip Kurduk
6 Kişilik
Ekip Kurduk
6 Kişilik
Ekip Kurduk
6 Kişilik
Ekip Kurduk