Yankaart Reklam Ajansı

Op. Dr. Eray Balcan

Op. Dr. Eray Balcanın web sitesini yenilemekten memnuniyet duyuyoruz.
Op. Dr. Eray Balcanın hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırmak ve hastalarına daha etkin bir iletişim platformu sunmak için web sitesini yeniden tasarladık.
Bu web sitesi, doktorun profesyonel geçmişi, uzmanlık alanları, sunduğu tedavi yöntemleri, randevu alma olanakları ve iletişim bilgileri gibi önemli bilgileri içermektedir.

Kullanıcı Dostu Arayüz:
Op. Dr. Eray Balcanın web sitesini tasarlarken kullanıcı ihtiyaçlarına odaklandık. Sayfa tasarımlarını ve site içeriklerini herkesin anlayabileceği bir tasarım dilinde yansıttık.

Mobil Uyumlu ve Hızlı Tasarım:
Op. Dr. Eray Balcan’ın hastalarına özel bir deneyim sunmak için masaüstü ve mobil versiyonunu anlaşılır, basit, hızlı ve kullanışlı olacak şekilde tasarladık.

Özel İçerik ve Görseller:
Op. Dr. Eray Balcan’ın web sitesi, ziyaretçilere kapsamlı bir bilgi sağlayacak ve kadın sağlığı konularında yardım arayan kadınlara rehberlik edebilecek düzeyde içerikler ekleyip tasarımlar ile destekledik. Site üzerinde paylaşılan içerikler arasında sağlık ipuçları, önemli bilgilendirici makaleler ve kadın sağlığıyla ilgili güncel haberler de
yer almaktadır.

Eray Balcanın yenilenen web sitesini ziyaret edin ve kullanıcılarına özel olarak hazırladığımız deneyimi keşfedin!

Çalışma İstatiklerimiz

6 Kişilik
Ekip Kurduk
6 Kişilik
Ekip Kurduk
6 Kişilik
Ekip Kurduk
6 Kişilik
Ekip Kurduk