Yankaart Reklam Ajansı

Uzm. Dr. Özlem Işık

Uzm. Dr. Özlem Erkan Işık’ın web sitesini yenilemekten memnuniyet duyuyoruz.
Uzm. Dr. Özlem Erkan Işık’ın web sitesini tasarlarken kariyer yolculuğunu ve uzmanlık alanlarını net ve etkili şekilde tanıtmayı amaçladık. Hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırmak ve hastalarına daha etkin bir iletişim platformu sunmak için web sitesini yeniden tasarladık.

Bu web sitesi, doktorun profesyonel geçmişi, uzmanlık alanları, sunduğu tedavi yöntemleri, randevu alma olanakları ve iletişim bilgileri gibi önemli bilgileri içermektedir.

Kullanıcı Dostu Arayüz:
Uzm. Dr. Özlem Erkan Işık’ın web sitesini tasarlarken ziyaretçilerin web sitesini kolayca kullanımlarını ve istedikleri bilgilere hızlıca ulaşmalarını sağlayacak arayüz tasarımında bulunduk.

Mobil Uyumlu ve Hızlı Tasarım:
Uzm. Dr. Özlem Erkan Işık’ın mobil uyumlu, hızlı bir tasarım optimizasyonuna sahip web sitesi ile hem masaüstü hem de mobil kullanıcılarına rahatlıkla erişebilecekleri bir deneyim sunduk.

Özel İçerik ve Görseller:
Uzm. Dr. Özlem Erkan Işık’ın web sitesi, ziyaretçilere kapsamlı bir bilgi sağlayacak ve çocuk sağlığı konularında ebeveynlere rehberlik edebilecek düzeyde içerikler ekleyip tasarımlar ile destekledik. Site içerisinde kaliteyi arttırmak için Uzm. Dr. Özlem Erkan Işık’ın profesyonel fotoğraf çekimini de gerçekleştirdik.

Site üzerinde paylaşılan içerikler arasında sağlık ipuçları, önemli bilgilendirici makaleler ve çocuk sağlığı ile ilgili güncel haberler de yer almaktadır.

Uzm. Dr. Özlem Erkan Işık’ın yenilenen web sitesini ziyaret edin ve kullanıcılarına özel olarak hazırladığımız deneyimi keşfedin!

Çalışma İstatiklerimiz

6 Kişilik
Ekip Kurduk
6 Kişilik
Ekip Kurduk
6 Kişilik
Ekip Kurduk
6 Kişilik
Ekip Kurduk